Інформація про імміграційну візу для громадян України

On this page:


Загальна інформація

Якщо Ви громадянин США або постійний законний резидент США (LPR) і Ваш український родич хоче поїхати до Сполучених Штатів за імміграційною візою, зауважте наступне:

 • Генеральне консульство США у Франкфурті (Німеччина) наразі є дипломатичною місією, призначеною для опрацювання всіх українських імміграційних справ (IV), в тому числі учасників програми Грін Кард -2023 (DV) та віз наречених (K-1).
 • Усі імміграційні справи перелічені вище, передані з України, розглядаються як невідкладні. Місія у Франкфурті розглядає українські справи за принципом живої черги.
 • Статус вашої візової справи перевіряйте тут: https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx?App=IV
 • Тобто, якщо Вашу петицію I-130 схвалено та Ви очікуєте на подальшу обробку справи в Національному візовому центрі (NVC), Ви можете попросити Візовий центр пришвидшити розгляд справи, надіславши електронний лист на NVCExpedite@state.gov та вказавши своє ім’я, дату народження та номер Вашої справи (починається з літер «FRN» або «KEV», за якими слідує 10-значне число). 
 • Якщо у Вас є схвалена петиція I-130,яка очікує на обробку в Національному візовому центрі (NVC), і Ви хочете аби візова справа розглядалась в іншому місці, тобто, не у Франкфурті, будь-ласка, перегляньте інформацію про те, як це зробити тут:https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/national-visa-center/nvc-contact-information.html 
 • Якщо Ви ще не подали петицію I-130, але бажаєте це зробити, Ви можете зв’язатися з Генеральним консульством США у Франкфурті за адресою  frnuscisinquiries@state.gov , щоб подати заяву у Франкфурті. Зауважте, що консульський відділ у Франкфурті приймає лише петиції I-130, подані громадянами США по відношенню до найближчих членів сім’ї, тобто- подружжя, неодружених дітей віком до 21 року або батьків. Заявник повинен фізично перебувати в Німеччині, щоб подати I-130, також бенефіціар/заявник повинен особисто з’явитися на співбесіду для отримання імміграційної візи після схвалення I-130. Увага! Якщо вам дозволено подати I-130 у Франкфурті, НЕ подавайте петицію I-130 онлайн; якщо Ви це зробите, ми не зможемо прийняти Вашу петицію I-130 у Франкфуртi.
 • Будь ласка, зверніть увагу, що подача та затвердження I-130 є лише першим кроком у процесі отримання імміграційної візи. Усі українські імміграційні справи розглядаються як пріоритетні. Більш детальну інформацію про час обробки Вашої справи Ви отримаєте особисто в консульстві.
 • Якщо Ваша імміграційна справа вже була передана до Києва для призначення співбесіди та обробки, вона буде автоматично переведена до Франкфурта.

Якщо у Вас є запитання щодо імміграційної візи, яка вже розглядається в Генеральному консульстві США у Франкфурті, зверніться до нашого VISAS Navigator.

Якщо Ви громадянин США і маєте українську наречену/нареченого, котра/котрий бажає поїхати до США за візою K1:

 • Ви повинні отримати схвалену петицію I-129F від Служби громадянства та імміграції США (USCIS), перш ніж подавати заяву на візу K-1 в посольство або консульство США за кордоном.   
 • Якщо Ви подали в USCIS петицію I-129F, яку ще не схвалили, Ви можете подати запит на прискорення обробки петицію в USCIS на сайті www.uscis.gov/forms/filing-guidance/how-to-make-an-expedite-request www.uscis.gov/forms/filing-guidance/how-to-make-an-expedite-request.
 • Консульства та посольства США не уповноважені приймати петиції I-129F. Це виключна компетенція Служби громадянства та імміграції США (USCIS).  

Медичний огляд

Наразі аплікантам з України дозволено проходити медичні обстеження у сертифікованого Посольством та CDC лікаря, клініки в будь-якій країні Європи, в Україні, або будь-якій іншій країні (крім Сполучених Штатів).

Список уповноважених лікарів в Німеччині можна знайти тут:

https://www.ustraveldocs.com/de/de-iv-medicalexams.asp

Список уповноважених лікарів в інших країнах можна знайти на цьому сайті (потрібно заходити на сторінку кожної краіни окремо, щоб знайти ці контакти: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/visa-information-resources/list-of-posts.html

В Україні медичні огляди для іммігрантів проводить МОМ. Щоб записатися на медичний огляд, телефонуйте за наступними номерами:

(044) 584 36 67
(044) 584 36 68
050 028 62 58 (Viber) Електронна адреса: iomkievmhd@iom.int

Запис на співбесіду у консульство США та доставка паспорта

Перший крок процесу запису на співбесіду- це надсилання запиту через Ваш  профіль в системі, зареєстрований у Німеччині. 

Примітка. Якщо у Вас уже є профіль на нашому сайті, зареєстрований в Україні, Ви можете подати запит на пересення профілю до Німеччини, надіславши електронний лист support-germany@ustraveldocs.com. Не створюйте новий профіль!

Увійдіть в Ваш профіль та виберіть опцію Імміграційна віза, далі Київська імміграційна віза та віза нареченого/нареченої (К). Продовжуйте процес запису, поки система не покаже Вам повідомлення “Ваш запит на призначення візової співбесіди отримано та буде розглянуто. Ви отримаєте електронний лист, щойно Ваш запит буде схвалено". Як тільки консульство у Франкфурті схвалить Ваш запит, Ви отримаєте сповіщення електронною поштою- з проханням знову увійти у свій  профіль профіль, вибрати дату та час співбесіди із доступих дат в календарі.

Під час запису на співбесіду Вам буде запропоновано вибрати один із доступних варіантів доставки паспорта після того, як віза буде схвалена консульством. Якщо Ви вибрали варіант доставки документів додому, переконайтеся, що Ви завершили процес реєстрації доставки та оплати на платформі нашого кур’єрського партнера. Щоб отримати детальну інформацію про способи доставки паспорта, перейдіть на цю сторінку.

Якщо Вам вже призначено дату візової співбесіди- NVC, KCC або безпосередньо консульством США, будь ласка, оберіть варіант доставки документів тут: https://www.ustraveldocs.com/de/de-iv-documentdelivery.asp 

Ви повинні з’явитися в консульство в день і час назначеної співбесіди. Будь ласка, уважно прочитайте про правила безпеки в посольстві (або консульстві) США, де описано, що можна, а що не можна брати з собою на співбесіду (наприклад, не дозволено брати дорожні сумки/валізи/рюкзаки, а також ноутбуки/планшети та інше!). Ви повинні мати з собою лист / підтвердження про призначення співбесіди та доставку паспорту, а також документи, необхідні для Вашого типу візи.

Якщо Ви не отримали лист з переліком документів, надішліть нам запит на FrankfurtVisaInquiries@state.gov (please indicate your visa case number and code C22) Якщо Вам відмовлено у візі відповідно до розділу 221(g) і Вам потрібно подати додаткові документи, дотримуйтесь інструкцій на цій сторінці https://ustraveldocs.com/de/de-niv-documentsubmissioninfo.asp